INFORMACIJA GYVENTOJAMS

    Kauno RATC stambių gabaritų atliekų surinkimo aikštelė, adresu Vytauto Didžiojo 136, Kaišiadorys, dėl paskelbtos visiškos civilinės saugos parengties padėties, stabdo savo darbą.

    Prašome gyventojų susilaikyti nuo stambių gabaritų atliekų išnešimo į kiemus ir komunalinių atliekų surinkimo aikšteles ar gabenimo į Kauno RATC stambių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę, adresu Vytauto Didžiojo 136, Kaišiadoryse.

    Kviečiame Kaišiadorių miesto ir rajono gyventojus būti atsakingais už savo ir artimųjų aplinką ir saugumą.

Pasikeitus informacijai, informuosime papildomai.

SĮ „Kaišiadorių paslaugos“ administracija

                   

Informacija Kaišiadorių rajono gyventojams

    Kaišiadorių rajono gyventojai, turintys mėlynos spalvos antrinių atliekų rūšiavimo konteinerį skirtą plastikui/popieriui ir metalinei pakuotei, bet neturintys žalios spalvos antrinių atliekų rūšiavimo konteinerio skirto stiklui, gali kreiptis į Savivaldybės įmonę „Kaišiadorių paslaugos“.
Kreiptis: el. paštu atliekos@kaisiadorys.lt arba tel. +37067572698.

SĮ “Kaišiadorių paslaugos“ administracija

Dokumentai parsisiuntimui ar peržiūrai

    2020-04-30 vykusiame Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo svarstomas klausimas dėl komunalinių atliekų surinkimo ir atliekų tvarkymo mokesčio peržiūrėjimo. Taryba, atsižvelgdama į minėto klausimo aktualumą ir būtinybę priimti sprendimą, bei įvertinusi Kauno regiono atliekų tvarkymo centro visuotinio dalininkų 2020-03-17 priimtą sprendimą, nusprendė pakoreguoti esamas įmokas. Buvo atsižvelgta į visas šios situacijos aplinkybes, t. y. į RATC padidintą atliekų tvarkymo mokestį, padidėjusias atliekų surinkimo infrastruktūros nusidėvėjimo ir aptarnavimo išlaidas bei pakitusias administravimo išlaidas. Minėtas Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos sprendimas su pakoreguotomis įmokomis įsigalioja nuo š m. birželio 1 dienos.

Sprendimas dėl komunalinių atliekų surinkimo ir atliekų tvarkymo mokesčio nuo 2020m. birželio 1d.

Kaišiadorių savivaldybės tarybos sprendimo originalas 2016m. gruodžio 22d. dėl  įmokų dydžių nustatymo galioja nuo 2017m. balandžio 1d.

Kaišiadorių savivaldybės tarybos sprendimas dėl Kaišiadorių rajono savivaldybės dvinarės įmokos už komunalinių atliekų surinkimą 2018 vasario 15

Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos nutarimas

Atliekų išvežimo sutartys

Komunalinių atliekų tvarkymo paslaugos sutarties su privačių valdų gyventojais forma

Komunaliniu atlieku tvarkymo paslaugos sutarties su daugiabučių gyventojais forma

Komunaliniu atlieku tvarkymo paslaugos sutarties su įmonėmis forma

Pakuotės atliekų konteinerių panaudos sutartis