Nr. 23. MIESTO MARŠRUTO AUTOBUSŲ STOTIS-KĘSTUČIO g.-SODŲ BENDRIJA „BALTASIS BERŽELIS“-KĘSTUČIO g.-KAIŠIADORIŲ CIVILINĖS KAPINĖS-SODŲ BENDRIJA“SODŽIUS“(Ežero g.; Vidurio g.; Kriauciškių ežeras))- KAIŠIADORIŲ CIVILINĖS KAPINĖS-KĘSTUČIO g.-AUTOBUSŲ STOTIS
EISMO TVARKARAŠTIS
Laikas Nr. 23-1; Nr. 23-2 | Maršrutų stotelių pavadinimai | Laikas Nr. 23-1; Nr. 23-2 | ||||||
1-reisas | 1-reisas | 2-reisas | 2-reisas | 1-reisas | 2-reisas | |||
Išv. | 07:55 | 17:10 | Autobusų stotis | . | ||||
07:57 | 17:12 | Prekybos c. | ||||||
07:59 | 17:14 | Teismo rūmai | ||||||
08:01 | 17:16 | Centras | ||||||
Išv. | 08:50 | 18:04 | Sodų bendrija „Sodžius“ (Kriauciškių ežeras) | 08:49 | 18:03 | Atv. | ||
08:52 | 18:06 | Sodų bendrija „Sodžius“ (Vidurio g.) | 08:47 | 18:01 | ||||
Sodų bendrija „Sodžius“ (Ežero g.) | 08:45 | 17:59 | ||||||
08:55 | 18:08 | Kaišiadorių civilinės kapinės | 08:43 | 17:57 | ||||
08:03 | 08:57 | 17:17 | 18:11 | Kęstučio g. | 08:40 | 17:54 | ||
08:05 | 08:58 | 17:18 | 18:13 | Pėsčiųjų tiltas | ||||
08:06 | 08:59 | 17:19 | 18:14 | Centras | 08:38 | 17:52 | ||
08:08 | 09:01 | 17:20 | 18:16 | Teismo rūmai | 08:36 | 17:50 | ||
08:10 | 09:03 | 17:22 | 18:18 | Prekybos c. | 08:34 | 17:48 | ||
Atv. | 09:05 | 18:20 | Kaišiadorių AS | |||||
08:12 | 17:24 | Autoservisas | 08:32 | 17:46 | ||||
08:14 | 17:28 | Ščebnica | 08:30 | 17:44 | ||||
08:15 | 17:29 | Sodai “Girelė“ | 08:28 | 17:42 | Išv. | |||
Išv. | 08:20 | 17:34 | Sodai „Baltasis berželis“ Aušros t. g. | |||||
Išv. | 08:21 | 17:35 | Sodai „Baltasis berželis“ Aušros t. g. | |||||
Išv. | 08:22 | 17:36 | Sodai „Baltasis berželis“ Aušros t. g. | |||||
Išv. | 08:23 | 17:37 | Sodai „Baltasis berželis“ Sodininkų g. | |||||
Išv. | 08:24 | 17:38 | Sodai „Baltasis berželis“ Saulės g. |
Nr.23. 1-reisas 07:55 – 09:05 val. važiuoja antradieniais, ketvirtadieniais;
Nr.23. 2-reisas 17:10 – 18:20 val. važiuoja antradieniais, ketvirtadieniais;