Miesto maršruto Nr.51. KAIŠIADORYS-KAUNAS per ANTAKALNĮ, RUMŠIŠKES EISMO TVARKARAŠTIS
Nr.51-1; Nr. 51-2 | Maršrutų stotelių pavadinimai | Nr.51-1; Nr. 51-2 | ||||
1-reisas | 2-reisas | 1-reisas | 2-reisas | |||
Išv. | 7:55 | 13:15 | Kaišiadorių AS | 11:25 | 16:35 | Atv. |
13:16 | Prekybos c. | 11:24 | ||||
13:17 | Teismo rūmai | 11:23 | ||||
13:18 | Centras | 11:22 | ||||
Pėsčiųjų tiltas | 11:21 | |||||
13:20 | Kęstučio g. | 11:20 | ||||
13:21 | Pėsčiųjų tiltas | |||||
13:22 | Centras | 11:18 | ||||
7:57 | 13:24 | Basanavičiaus g. | 11:17 | |||
7:59 | 13:26 | Girelės g. | 11:16 | |||
8:02 | 13:31 | Kaišiadorių paukštynas | 11:12 | 16:28 | ||
8:06 | 13:36 | Grėbliauciškės | 11:07 | 16:23 | ||
8:09 | 13:39 | Antakalnis c. | 11:04 | 16:19 | ||
8:10 | 13:40 | Antakalnis | 11:03 | 16:18 | ||
8:13 | 13:43 | Bublių kr, | 11:01 | 16:16 | ||
8:15 | 13:45 | Kaspariškės | 10:58 | 16:13 | ||
8:18 | 13:48 | Rusonys | 10:55 | 16:10 | ||
8:22 | 13:52 | Dovainonys I | 10:52 | 16:07 | ||
8:24 | 13:54 | Dovainonys p. | 10:50 | 16:05 | ||
8:29 | 13:59 | Užtakai | 10:45 | 16:00 | ||
Rumšiškių kr. | 10:43 | 15:58 | ||||
8:33 | 14,03 | Rumšiškės | 10:41 | 15:56 | ||
8:34 | 14,04 | Rumšiškių p. | 10:40 | 15:55 | ||
8:35 | 14:05 | Rumšiškių kapinės | 10:39 | 15:54 | ||
8:37 | 14:07 | Rumšiškių p. | 10:37 | 15:52 | ||
8:44 | 14:14 | Grabuciškės | 10:29 | 15:44 | ||
8:47 | 14:17 | Jakštonys | 10:27 | 15:42 | ||
8:49 | 14:19 | Karčiupis | 10:25 | 15:40 | ||
8:56 | 14:26 | Palemonas | 10:18 | 15:33 | ||
9:03 | 14:33 | Biruliškės | 10:10 | 15:25 | ||
9:07 | 14:37 | Kalniečiai | 10:07 | 15:22 | ||
9:11 | 14:41 | Draugystės | 10:03 | 15:18 | ||
Atv. | 9:19 | 14:49 | Kaunas AS | 9:55 | 15:10 | Išv. |
1-reisas; 7:55-11:25 val. važiuoja pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais, šeštadieniais.
2-reisas; 13:15-16:35 val. važiuoja pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais, sekmadieniais.
Pastaba: nuo 2019 m. gegužės mėn. 17 d. penktadieniais užvažiuoja į Rumšiškių kapines.