Miesto maršruto Nr.53. KAIŠIADORYS – BARTKŪNAI per Rumšiškes, Pravienioškes, Kertupį, Dovaidonis EISMO TVARKARAŠTIS
Laikas Nr.53-1; 53-2; 53-3 | Maršrutų stotelių pavadinimai | Laikas Nr.51-1; 51-2 | ||||||
1-reisas | 2-reisas | 1-reisas | 2-reisas | |||||
Išv | 12:45 | Kaišiadorių AS | 16:10 | Atv. | ||||
↓ | 12:46 | Prekybos c. | ||||||
↓ | 12:47 | Teismo rūmai | ||||||
↓ | 12:48 | Centras | ||||||
↓ | 12:50 | Pėsčiųjų tiltas | ||||||
↓ | 12:51 | Centras | ||||||
↓ | 12:52 | Teismo rūmai | ||||||
↓ | 12:54 | Prekybos c. | ||||||
↓ | 12:55 | Kaišiadorių paukštynas | 16:05 | ↑ | ||||
↓ | 13:00 | Grėbliauciškės | 16:01 | ↑ | ||||
↓ | 13:04 | Antakalnis c. | 15:57 | ↑ | ||||
↓ | 13:07 | Antakalnis | 15:56 | ↑ | ||||
↓ | 13:08 | Bublių kr, | 15:53 | ↑ | ||||
↓ | 13:11 | Kaspariškės | 15:51 | ↑ | ||||
↓ | 13:13 | Rusonys | 15:49 | ↑ | ||||
↓ | 13:16 | Dovainonys I | 15:47 | ↑ | ||||
↓ | 13:19 | Dovainonys p. | 15:45 | ↑ | ||||
↓ | 13:21 | Sodai II | 15:42 | ↑ | ||||
Sodai I | 15:41 | ↑ | ||||||
Dovainonys | 15:40 | ↑ | ||||||
Dovainonys c. | 15:39 | ↑ | ||||||
Bartkūnai | 15:36 | ↑ | ||||||
Dovainonys c. | 15:33 | ↑ | ||||||
Dovainonys | 15:32 | ↑ | ||||||
Sodai I | 15:31 | ↑ | ||||||
Sodai II | 15:30 | ↑ | ||||||
↓ | 13:25 | Užtakai | 15:27 | ↑ | ||||
Rumšiškių kr. | 15:25 | ↑ | ||||||
↓Išv | 15:08 | Kertupis | 15:00 | Atv | ||||
↓ | 15:10 | Jakštonys | 14:58 | ↑ | ||||
↓ | 15:13 | Grabuciškės | 14:55 | ↑ | ||||
↓ | 13:30 | 14:25 | 15:22 | Rumšiškės c. | 13:55 | 14:46 | 15:23 | ↑ |
↓ | 13:35 | 14:30 | Pravieniškės I | 13:50 | 14:41 | ↑ | ||
↓ | 13:37 | 14:32 | Pravieniškių m. | 13:48 | 14:39 | ↑ | ||
Atv. | 13:40 | 14:35 | Pravieniškės II | 13:45 | 14:36 | Išv. |
1-reisas; 2-reisas; 3-reisas 12:45-16:10 važiuoja darbo dienomis.