Miesto maršruto Nr.55. KAIŠIADORYS-ROKIŠKĖS per VILŪNUS EISMO TVARKARAŠTIS
Laikas Nr.55-1; 55-2 | Maršrutų stotelių pavadinimai | Laikas Nr.55-1; 55-2 | ||||
1-reisas | 2-reisas | 1-reisas | 2-reisas | |||
Išv | 6,00 | 14,40 | Kaišiadorių AS | 8,40 | 17,10 | Atv. |
Prekybos c. | 8,38 | ↑ | ||||
Teismo rūmai | 8,37 | ↑ | ||||
Centras | 8,36 | ↑ | ||||
Pėsčiųjų tiltas | 8,35 | ↑ | ||||
↓ | 14,45 | Kęstučio g. | 8,34 | ↑ | ||
↓ | 14,46 | Pėsčiųjų tiltas | ||||
↓ | 14,47 | Centras | 8,32 | ↑ | ||
↓ | 14,49 | Teismo rūmai | 8,30 | ↑ | ||
↓ | 14,51 | Prekybos c. | 8,28 | ↑ | ||
↓ | 6,01 | 14,53 | Autoservisas | 8,27 | 17,08 | ↑ |
↓ | 14,54 | Ligoninė | 8,26 | ↑ | ||
↓ | 6,03 | 14,56 | Ščebnica | 8,24 | 17,06 | ↑ |
↓ | 6,06 | 14,58 | Aviliai | 8,22 | 17,03 | ↑ |
↓ | 6,12 | 15,03 | Žiežmarių kr. | 8,17 | 16,57 | ↑ |
↓ | 6,14 | 15,05 | Žiežmariai | 8,15 | 16,55 | ↑ |
↓ | 6,16 | 15,07 | Žiežmariai I | 8,12 | 16,52 | ↑ |
↓ | 6,21 | 15,10 | Mediniai Strėvininkai | 8,08 | 16,48 | ↑ |
↓ | 6,26 | 15,14 | Kairiškės | 8,03 | 16,43 | ↑ |
↓ | 6,30 | 15,18 | Pridotkai | 7,58 | 16,38 | ↑ |
↓ | 6,35 | 15,22 | Ginteikiškės | 7,53 | 16,33 | ↑ |
↓ | 6,38 | 15,25 | Burčiakai | 7,51 | 16,31 | ↑ |
↓ | 6,41 | 15,28 | Kruonis | 7,47 | 16,27 | ↑ |
↓ | 6,45 | 15,31 | Stebeikiai | 7,43 | 16,23 | ↑ |
↓ | 6,46 | 15,32 | Apidiemis | 7,42 | 16,21 | ↑ |
↓ | 15,34 | Migonys | 7,39 | ↑ | ||
↓ | 15,37 | Vilūnai | 7,35 | ↑ | ||
↓ | 15,40 | Migonys | 7,32 | ↑ | ||
↓ | 6,49 | 15,42 | Migonių kr. | 7,31 | 16,18 | ↑ |
↓ | 6,51 | 15,44 | Šventininkai | 7,28 | 16,16 | ↑ |
↓ | 6,53 | 15,46 | Butkiemis | 7,26 | 16,14 | ↑ |
↓ | 6,55 | 15,48 | Basonys | 7,24 | 16,12 | ↑ |
↓ | 6,57 | 15,50 | Kalviai | 7,22 | 16,10 | ↑ |
↓ | 7,03 | 15,53 | Plaskūnai | 7,17 | 16,05 | ↑ |
↓ | 7,04 | 15,54 | Kubiliai | 7,15 | 16,03 | ↑ |
Atv. | 7,08 | 15,58 | Rokiškės | 7,12 | 16,00 | Išv. |
1- reisas; 6,00-8,40val. važiuoja darbo dienomis;
2- reisas; 14,40-17,10 val. važiuoja darbo dienomis