Miesto maršruto Nr.69. KAIŠIADORYS- PYPLIAI per KALNIŠKES EISMO TVARKARAŠTIS
Laikas Nr.69-1; 69-2 | Maršrutų stotelių pavadinimai | Laikas Nr.69-1; 69-2 | ||||
1-reisas | 2-reisas | 1-reisas | 2-reisas | |||
Išv | 9:15 | 16,05 | Kaišiadorių AS | 9:50 | 16,40 | Atv. |
↓ | 9:16 | 16,06 | Prekybos c. | 9:48 | 16,38 | ↑ |
↓ | 9:17 | 16,07 | Teismo rūmai | 9:46 | 16,36 | ↑ |
↓ | 9:18 | 16,08 | Centras | 9:45 | 16,35 | ↑ |
↓ | Pėsčiųjų tiltas | 9:43 | 16,33 | ↑ | ||
↓ | 9:22 | 16,12 | Gudiena c. | 9:41 | 16,31 | ↑ |
↓ | 9:23 | 16,13 | Palomenės g. | 9:40 | ||
↓ | 9:24 | 16,14 | Gudiena | 9:38 | 16,28 | ↑ |
↓ | 9:26 | 16,16 | Kalniškės | 9:35 | 16,25 | ↑ |
Atv. | 9:30 | 16,20 | Pypliai | 9:31 | 16,21 | Išv. |
1- reisas; 9:15- 9:500 val. važiuoja antradieniais, ketvirtadieniais;
2- reisas; 16,05- 16,40 val. važiuoja antradieniais, ketvirtadieniais