Miesto maršruto Nr.76. KAIŠIADORYS-MŪRO STRĖVININKAI per LIGONINĘ, ŠČEBNICĄ EISMO TVARKARAŠTIS
Laikas Nr.76-1; 76-2 | Maršrutų stotelių pavadinimai | Laikas Nr.76-1; 76-2 | ||||
1-reisas | 2-reisas | 1-reisas | ||||
Išv | 6,45 | 19,00 | Kaišiadorių AS | 7,50 | 20,05 | Atv. |
↓ | 19,01 | Prekybos c. | 7,49 | ↑ | ||
↓ | 19,02 | Teismo rūmai | 7,48 | ↑ | ||
↓ | 19,03 | Centras | 7,47 | ↑ | ||
Pėsčiųjų tiltas | 7,46 | ↑ | ||||
↓ | 19,05 | Kęstučio g. | 7,45 | ↑ | ||
↓ | 19,06 | Pėsčiųjų tiltas | ||||
↓ | 19,08 | Centras | 7,43 | ↑ | ||
↓ | 19,10 | Teismo rūmai | 7,42 | ↑ | ||
↓ | 19,12 | Prekybos c. | 7,41 | ↑ | ||
↓ | 6,47 | 19,14 | Autoservisas | 7,40 | 20,03 | ↑ |
↓ | 19,16 | Ligoninė | 7,39 | ↑ | ||
↓ | 6,49 | 19,19 | Ščebnica | 7,38 | 20,00 | ↑ |
↓ | 6,52 | 19,21 | Aviliai | 7,36 | 19,58 | ↑ |
↓ | 6,59 | 19,26 | Žiežmarių kr. | 7,30 | 19,52 | ↑ |
↓ | 7,01 | 19,28 | Žiežmariai | 7,28 | 19,50 | ↑ |
↓ | 7,03 | 19,30 | Melioratorių gyv. | 7,26 | 19,48 | ↑ |
↓ | 7,06 | 19,32 | Turloviškės | 7,23 | 19,46 | ↑ |
↓ | 7,08 | 19,34 | Martyniškės | 7,21 | 19,44 | ↑ |
Atv. | 7,12 | 19,36 | Mūro Strėvininkai | 7,18 | 19,40 | Išv. |
1-reisas; 6,45-7,50 val. važiuoja šeštadieniais, sekmadieniais;
2-reisas; 19,00-20,05 val. važiuoja darbo dienomis, šeštadieniais, sekmadieniais