Miesto maršruto Nr.8. KAIŠIADORYS – SODŲ BENDRIJA „BALTASIS BERŽELIS“ EISMO TVARKARAŠTIS
Laikas Nr. 8-1; Nr. 8-2 | Maršrutų stotelių pavadinimai | Laikas Nr. 8-1; Nr. 8-2 | ||||
1-reisas | 2-reisas | 1-reisas | 2-reisas | |||
Išv. | 14:00 | Autobusų stotis | 7:50 | 14:55 | Atv. | |
14:02 | Prekybos c. | 7:48 | 14:53 | |||
14:04 | Teismo rūmai | 7:46 | 14:51 | |||
14:06 | Centras | 7:44 | 14:49 | |||
Pėsčiųjų tiltas | 7:42 | 14:47 | ||||
14:08 | Kęstučio g. | 7:40 | 14:45 | |||
Išv. | 7:03 | Geležinkelio stotis | ||||
7:06 | Kęstučio g. | |||||
7:07 | 14:10 | Pėsčiųjų tiltas | ||||
7:08 | 14:11 | Centras | 7:38 | 14:43 | ||
7:09 | 14:13 | Teismo rūmai | 7:36 | 14:41 | ||
7:10 | 14:15 | Prekybos c. | 7:34 | 14:39 | ||
7:12 | 14:17 | Autoservisas | 7:32 | 14:34 | ||
7:14 | 14:19 | Ščebnica | 7:30 | 14:35 | ||
7:15 | 14:20 | Sodai “Girelė“ | 7:28 | 14:33 | Išv. | |
Išv. | 7:20 | 14:25 | Sodai“Baltasis berželis“ Aušros t.g. | |||
Išv. | 7:21 | 14:26 | Sodai“Baltasis berželis“ Aušros t.g. | |||
Išv. | 7:22 | 14:27 | Sodai“Baltasis berželis“ Aušros t.g. | |||
Išv. | 7:23 | 14:28 | Sodai“Baltasis berželis“ Sodininkų g. | |||
Išv. | 7:24 | 14:29 | Sodai“Baltasis berželis“ Saulės g. |
1- reisas; 7:03-7:50 val. važiuoja darbo dienomis
2- reisas; 14:00-14:55 val. važiuoja darbo dienomis