Augimo ir plėtros dešimtmečiai

1965 m. kontoroje buvo 77 automobiliai: 67 sunkvežimiai ir 10 autobusų. Kontoroje dirbo 136 darbuotojai, iš jų: 81 vairuotojas, 14 konduktorių, 17 automobilių remontininkų. 1967 m. įmonė dirbo pilnu pajėgumu, buvo baigta statyti gamybinė bazė: sutvarkyta teritorija, pastatytas administracinis pastatas su automobilių kontroliniu punktu, garažas su automobilių techninio aptarnavimo ir remonto zona, sandėlio pastatas.

1972 m. autotransporto kontora pervadinta į autotransporto įmonę (ATĮ). Aštuntajame dešimtmetyje įmonė buvo viena geriausių Lietuvoje. Automobilių parkas aštuntajame ir devintajame dešimtmečiais siekė 150 automobilių, iš jų: krovininių buvo daugiau kaip 100, beveik 40 autobusų ir 5 lengvieji taksi automobiliai.

1989 m. Kaišiadoryse pastatyta nauja autobusų stotis, galinti per parą priimti 110 atvykstančių autobusų ir aptarnauti 2 tūkstančius keleivių.

Atskiras keleivių ir krovinių vežimas

1990 m. Lietuvai atgavus nepriklausomybę prasidėjo šalie ūkio pertvarka. Įgyvendinus autotransporto įmonių restruktūrizavimo ir pertvarkymo koncepciją, Kaišiadorių autotransporto įmonė padalinta į Kaišiadorių valstybinį autobusų parkas ir Kaišiadorių autotransporto įmonę. Buvo padalintas ir turtas: automobiliai, teritorija, patalpos. Autobusai ir taksi buvo perduoti autobusų parkui.

1992 m. sausio 20 d. įregistruotas Kaišiadorių valstybinis autobusų parkas. 1995 m. Specialiosios paskirties UAB Kaišiadorių autobusų parkas, 2003 m. perregistruota į UAB Kaišiadorių autobusų parkas. 2009 m. gruodžio 31 d. įsteigta Savivaldybės įmonė “Kaišiadorių paslaugos“, kuri perėmė visas pertvarkytas UAB Kaišiadorių autobusų parkas teises ir pareigas.

Savivaldybės įmonėje „Kaišiadorių paslaugos“ dabar dirba 43 darbuotojai. Įmonės veiklos tikslai viešosios paslaugos: vykdyti keleivių vežimą vietiniais (priemiestiniais) ir miesto maršrutais taip pat teikti bendrojo naudojimo teritorijų, kapinių, želdinių, gatvių, šaligatvių valymo ir priežiūros bei gatvių ir kitų viešųjų vietų paslaugas ir vykdyti kitą veiklą.