Informuojame, kad nuo 2026 m. gegužės 8 d., siekiant didesnio patogumo gyventojams, įmokas už komunalines paslaugas galima sumokėti ir parduotuvių „Maxima“ bei „Aibė“ kasose visoje Lietuvoje.
Ši galimybė suteikia gyventojams daugiau patogių atsiskaitymo vietų bei leidžia komunalinių paslaugų įmokas sumokėti kartu su kasdieniais apsipirkimais.
Kviečiame gyventojus naudotis jiems patogiausiu atsiskaitymo būdu!