SĮ „Kaišiadorių paslaugos“ (toliau – Įmonė), siekdama užtikrinti vykdomos veiklos skaidrumą ir viešumą, vykdo korupcijos prevenciją ir nuosekliai įgyvendina jos tikslus.

Korupcijos prevencijos tikslas – neleisti susidaryti sąlygoms atsirasti korupcijos apraiškoms Įmonėje. Įmonė vykdydama korupcijos prevenciją vadovaujasi galiojančiais teisės aktais.

Įmonė prašo ir visuomenės pagalbos. Prašome apie pažeidimus ir galimus neteisėtus įmonės darbuotojų veiksmus informuoti elektroniniu paštu: paslaugos@kaisiadorys.lt  arba telefonu +370 (633) 00 009.

Pranešdami apie galimą pažeidimą, trumpai apibūdinkite pažeidimo pobūdį, nurodykite kuo tikslesnes aplinkybes (vietą, laiką, jei turite, informaciją apie pažeidėją ir t. t.). Būtų malonu, jeigu nurodytume ir savo kontaktus.

Primename, jog Lietuvos Respublikoje korupcijos prevencijos klausimus koordinuoja:

🖋 Lietuvos specialiųjų tyrimų tarnyba, tel. 8 5 2663333 , el. paštas: pranesk@stt.lt  arba galima palikti žinutę interneto tinklalapyje www.stt.lt ;

🖋 Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba, tel. 8 5 2616205, el. paštas: prevenci ja@fntt.lt arba dokumentas@fntt.lt.

Taip pat galima kreiptis ir kitas valstybės ar savivaldybių įstaigas. Pažymėtina, kad galiojantys teisės aktai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.

Dėkojame už teisingai pateiktą informaciją.

PRIEDAI:


📌 SĮ „Kaišiadorių paslaugos“ 2020-2024 metų korupcijos prevencijos programa, jos įgyvendinimo priemonių planas

📌 Korupcijos pasireiškimo tikimybė

📌 Asmenys, atsakingi už korupcijos prevenciją

📌 Korupcijos prevencijos priemonių įgyvendinimo tvarkos aprašas

📌 Dėl pareigybės, kuriai teikiamas prašymas specialiųjų tyrimų tarnybai pateikti informaciją, patvirtinimo