Miesto maršruto Nr.58. KAIŠIADORYS- LOMENIAI per TAUCKŪNUS, ROMATĄ EISMO TVARKARAŠTIS
Laikas Nr.58-1; 58-2 | Maršrutų stotelių pavadinimai | Laikas Nr.58-1; 58-2 | ||||
‘1-reisas | 2-reisas | 1-reisas | 2-reisas | |||
Išv | 7:35 | 14,50 | Kaišiadorių AS | 8:50 | Atv. | |
↓ | 7:36 | 14,51 | Prekybos c. | 8:48 | 16:08 | ↑ |
↓ | 7:38 | 14,53 | Teismo rūmai | 8:46 | 16:07 | ↑ |
↓ | 7:40 | 14,55 | Centras | 8:44 | 16:05 | ↑ |
Pėsčiųjų tiltas | 8:42 | 16:04 | ↑ | |||
Geležinkelio stotis | 8:39 | 16:01 | ↑ | |||
↓ | Valymai | ↑ | ||||
↓ | 7:47 | 15:02 | Miežonys I | 8:33 | 15:55 | ↑ |
↓ | 7:49 | 15:03 | Miežonys II | 8:31 | 15:53 | ↑ |
↓ | 7:52 | 15:06 | Tauckūnai | 8:28 | 15:50 | ↑ |
↓ | 7:55 | 15:08 | Eitekonys | 8:25 | 15:47 | ↑ |
↓ | 7:58 | 15:09 | Krušonys | 15:44 | ↑ | |
↓ | 8:00 | Romatas | 15:41 | ↑ | ||
↓ | 8:03 | Krušonys | 8:22 | 15:37 | ↑ | |
↓ | 8:06 | 15:13 | Palomenės kr. | 8:19 | 15:33 | ↑ |
↓ | 8:07 | 15:15 | Palomenė II | 8:18 | 15:31 | ↑ |
Atv. | 8:12 | 15:20 | Lomeniai | 8:13 | 15:25 | Išv. |
1- reisas; 7,30-8,45 val. važiuoja darbo dienomis
2- reisas; 14,50-16,10 val. važiuoja darbo dienomis.
Pastaba: 2-reisas baigia maršrutą Prekybos c. stotelėje ir važiuoja į Kaišiadorių paukštyną .