Maršruto Nr.94. KAIŠIADORYS- LIUTONYS II per STASIŪNUS, VLADIKIŠKES, BURBIŠKES EISMO TVARKARAŠTIS
Laikas Nr.94-1;94-2 | Maršrutų stotelių pavadinimai | Laikas Nr.94-1;94-2 | ||||
1-reisas | 2-reisas | 1-reisas | 2-reisas | |||
Išv | 6:15 | 15,45 | Kaišiadorių AS | 8,00 | 17,20 | Atv. |
Autoservisas | 7,57 | ↑ | ||||
Ligoninė | 7,55 | ↑ | ||||
Autoservisas | 7,53 | ↑ | ||||
↓ | 6:16 | 15,47 | Prekybos c. | 7,51 | 17,18 | ↑ |
↓ | 6:17 | 15,48 | Teismo rūmai | 7,49 | 17,16 | ↑ |
↓ | 6:18 | 15,49 | Centras | 7:47 | 17,15 | ↑ |
Pėsčiųjų tiltas | 7:45 | 17,14 | ↑ | |||
Kęstučio g. | 7:44 | 17,13 | ↑ | |||
↓ | 6:21 | 15,53 | Kiemeliai | 7,37 | 17,09 | ↑ |
↓ | 6:22 | 15,55 | Stasiūnai | 7:35 | 17,07 | ↑ |
↓ | 6:24 | 15,58 | Vladikiškės | 7:28 | 17,04 | ↑ |
↓ | 6:26 | 16,01 | Aviliai | 7:25 | 17,01 | ↑ |
↓ | 6:33 | 16,08 | Žiežmarių kr. | 7:18 | 16,54 | ↑ |
↓ | 6:35 | 16,10 | Žiežmariai | 7:15 | 16,52 | ↑ |
↓ | 6:37 | 16,12 | Melioratorių gyv. | 7:12 | 16,50 | ↑ |
↓ | 6:40 | 16,16 | Turloviškės | 7:08 | 16,46 | ↑ |
↓ | 6:41 | 16,17 | Martyniškės | 7:06 | 16,45 | ↑ |
↓ | 6:43 | 16,20 | Mūro Strėvininkai | 7:03 | 16,42 | ↑ |
↓ | 16,25 | Šarkiškės | 6:59 | ↑ | ||
↓ | 16,27 | Burbiškės | 6:57 | ↑ | ||
↓ | 6:45 | Liutonys I | 16,38 | ↑ | ||
Atv. | 6:48 | 16,34 | Liutonys II | 6:50 | 16,35 | Išv. |
1- reisas; 6,20-8,00 val. važiuoja darbo dienomis;
2- reisas; 15,45-17,20 val. važiuoja darbo dienomis