Maršruto Nr.91. KAIŠIADORYS-ROMATAS per TAUCKŪNUS EISMO TVARKARAŠTIS
Laikas Nr.91-1; | Maršrutų stotelių pavadinimai | Laikas Nr.91-1; | ||||
1-reisas | 1-reisas | |||||
Išv | 6,00 | Kaišiadorių AS | ||||
↓ | 6,01 | Prekybos c. | ||||
↓ | 6,02 | Teismo rūmai | ||||
↓ | 6,03 | Centras | ||||
Pėsčiųjų tiltas | 7,00 | Atv. | ||||
↓ | Geležinkelio stotis | 6,56 | ↑ | |||
↓ | 6,09 | Valymai | 6,53 | ↑ | ||
↓ | 6,14 | Miežonys I | 6,50 | ↑ | ||
↓ | 6,16 | Miežonys II | 6,49 | ↑ | ||
↓ | 6,19 | Tauckūnai | 6,47 | ↑ | ||
↓ | 6,22 | Eitekonys | 6,44 | ↑ | ||
↓ | 6,25 | Krušonys | 6,40 | ↑ | ||
Atv. | 6,30 | Romatas | 6,35 | Išv. |
1- reisas; 06:00-07:00 val. važiuoja darbo dienomis;
Pastaba: Grįžtant iš Romato važiuoja iki Pėsčiųjų tilto sustojimo