Maršruto Nr.89. KAIŠIADORYS- JUODIŠKĖS per ANTAKALNĮ EISMO TVARKARAŠTIS
Laikas Nr.89-1; 89-2 | Maršrutų stotelių pavadinimai | Laikas Nr.89-1; 89-2 | ||||
1-reisas | 2-reisas | 1-reisas | 2-reisas | |||
Išv | 9,00 | 14,50 | Kaišiadorių AS | 9,50 | 15,40 | Atv. |
↓ | 14.51 | Prekybos c. | 9,49 | ↑ | ||
↓ | 14.52 | Teismo rūmai | 9,48 | ↑ | ||
↓ | 14.53 | Centras | 9,47 | ↑ | ||
Pėsčiųjų tiltas | 9,46 | ↑ | ||||
↓ | 14,55 | Kęstučio g. | 9,45 | ↑ | ||
↓ | 14,56 | Pėsčiųjų tiltas | ||||
↓ | 14,57 | Centras | 9,43 | ↑ | ||
↓ | 14,58 | Teismo rūmai | 9,42 | ↑ | ||
↓ | 15,00 | Prekybos c. | 9,40 | ↑ | ||
↓ | 9,05 | 15,05 | Kaišiadorių paukštynas | 9,35 | 15,35 | ↑ |
↓ | 9,09 | 15,09 | Grėbliauciškės | 9,31 | 15,31 | ↑ |
↓ | 9,12 | 15,12 | Antakalnis | 9,29 | 15,29 | ↑ |
↓ | 9,16 | 15,16 | Uogintai | 9,25 | 15,25 | ↑ |
Atv. | 9,20 | 15,20 | Juodiškės | 9,21 | 15,21 | Išv. |
1- reisas; 9,00-9,50 val. važiuoja antradieniais;
2- reisas; 14,50-15,40 val. važiuoja antradieniais